Koszt wysyłki:

InPost paczkomaty - 0,00 zł
(przy zakupach pow. 110 zł.)
InPost kurier - 0,00 zł
(przy zakupach pow. 199 zł.)

InPost paczkomaty - 9,99 zł

InPost kurier - 12,49 zł

InPost kurier pobranie - 14,99 zł
DHL kurier - 17,49 zł
DHL kurier pobranie - 20,69 zł
DPD kurier zagraniczny - cennik

UE flag inpost kurier inpost paczkomaty
DHL kurier DPD kurier

       
Sposoby płatności:

PayU PayPal Shoper płatności

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Formy Płatności - przeczytaj

Media społecznościowe:

 

 

Producenci
Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje

 • Reklamacje

       Wszystkie artykuły sprzedawane w sklepie BabyUniverse są nowe, objęte roczną rękojmią lub gwarancją producenta na warunkach w niej opisanych. Jeżeli po otrzymaniu przesyłki Kupujący stwierdzi, że towar posiada wady fizyczne lub jest niezgodny z umową, to może:

       a) skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio w serwisach wskazanych na karcie
          gwarancyjnej przez Gwaranta lub przeprowadzić procedurę reklamacyjną z tytułu Gwarancji za pośrednictwem Sklepu, dostarczając sprzęt na własny koszt wraz z dokumentem zakupu i dokładnym opisem usterki na adres: MINDON Łukasz Kolanowski os. Jana III Sobieskiego pawilon 52 (na lewo od Chaty Polskiej) 60-690 Poznań.

       b) złożyć w Sklepie reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową (podstawa prawna – ustawa z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego)

       c) złożyć w Sklepie reklamację z tytułu rękojmi za wady (podstawa prawna – Kodeks cywilny)

       W przypadku stwierdzenia, że produkt jest uszkodzony prosimy o kontakt mailowy na adres sklep@babyuniverse.pl z dopiskiem w temacie  „Reklamacja”.

  Reklamowany produkt należy dostarczyć w oryginalnym lub zastępczym opakowaniu (np. karton) umożliwiającym bezpieczny transport do naszej firmy. Do paczki prosimy załączyć dokładny opis usterki. Najdalej w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki otrzymacie Państwo decyzje dotyczącą uznania lub odrzucenia reklamacji oraz zostaniecie poinformowani o terminie naprawy lub wymianie produktu na nowy.

  Reklamacje związane z funkcjonowaniem sklepu prosimy wysyłać na adres mailowy sklep@babyuniverse.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 796845195.

  W zgłoszeniu o wystąpieniu niezgodności związanej z funkcjonowaniem sklepu należy podać: imię i nazwisko, datę wystąpienia usterki oraz dokładny opis jej wystąpienia, telefon kontaktowy. Sklep w terminie nie dłuższym niż 7 dni udzieli odpowiedzi na złożoną reklamację wysyłając maila lub dzwoniąc.

 • Zasady zwrotów

  Konsument (osoba fizyczna nabywająca rzeczy, prawa lub usługi w celu niezwiązanym z jej działalnością zawodową lub gospodarczą), który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić bez podania przyczyny, w drodze jednoznacznego oświadczenia na piśmie lub drogą elektroniczną na adres sklep@babyuniverse.pl, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.

  Towar podlega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego rozsądku. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać spakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu i oświadczenia o odstąpieniu od umowy przez Klienta, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

  Towar należy zwrócić na adres: MINDON Łukasz Kolanowski os. Jana III Sobieskiego pawilon 52 (na lewo od Chaty Polskiej) 60-690 Poznań.

 • Klient traci prawo do odstąpienia od umowy zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta, gdy:

  a) przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
  b) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

  Wzór oświadczenia do pobrania tutaj (plik .pdf)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl